Autor: Adrijana Kovač, 4. 4. 2023.

Naša škola OŠ Trnovitički Popovac najmanja je škola u županiji, a samim time sredstva koja dobivamo jako su skromna. Potrebe naših učenika su jednake potrebama bilo kojih učenika u RH. Moramo se pohvaliti i reći da smo vrijedni te da sudjelujemo u raznim natjecanjima i projektima. Da bi smo mogli ostvarivati dobre rezultate, prijeko su nam bila potrebna prijenosna računala. Od danas je naša mala škola bogatija za deset prijenosnih računala koja smo dobili iz donacije uz pomoć Matee Turčić iz Carneta u suradnji sa predmetnom nastavnicom iz Informatike Adrijanom Kovač i v.d. ravnateljicom Anitom Kurtušić. Naši osmijesi i toplina koju osjećamo oko srca pokazuju koliko nam ova donacija znači.